העמותה לגיימינג תחרותי

אודות העמותה

העמותה לגיימינג תחרותי (ע"ר) היא ארגון לספורט אלקטרוני בישראל ופועלת ללא מטרות רווח לקידום ענף הגיימינג התחרותי בישראל. העמותה מפעילה ליגות ספורט-אלקטרוני בפריסה ארצית, קובעת סטנדרט אחיד, תקנות וחוקים לקיום תחרויות רשמיות, מכשירה שופטי ספורט אלקטרוני מקצועיים, מקיימת טורנירים ותחרויות ושותפה להפקת אירועי הגיימינג והספורט האלקטרוני בישראל.

רישום שחקן לעמותה

בפלטפורמת וורסוס רצות סדרות טורנירים שנתמכות על ידי העמותה לגיימינג תחרותי בישראל. טורנירים אלו ייקנו לשחקן שרשום בעמותה ניקוד בכותר המשחק הארצי - יחדיו במאגר של העמותה הכולל את כל סדרות הטורנירים הנתמכות על ידי העמותה. רישום שחקן לעמותה לחץ כאן!

מאגר כותרי המשחק של העמותה

העמותה לגיימינג תחרותי משקללת את כל כותרי המשחק במאגר ספציפי לאותו כותר. כל הטורנירים שנתמכים על ידי העמותה נשקלים במאגר זה. מאגר זה בא לתת השקפה וקידום שחקנים תחרותיים שרשומים בעמותה לקבל זימון לאליפות ישראל הרשמית שמתקיימת מדי שנה על ידי העמותה. לטבלאות הדירוג של העמותה לחץ כאן!

כתב וויתור

התחרויות המתקיימות בפלטפורמת וורסוס הן תחרויות פרטיות. לעמותה לגיימינג תחרותי (ע"ר) אין אחריות על תחרויות המתבצעות בפלטפורמה ואלו לא משקפות את מטרות העמותה, או ערכיה.

© Versus.co.il - Social • Competitive • Rewarding • Gathers/Pugs.
All rights reserved. Powered by Steam & Riot Games